Dana O Tym, Jak Uzyskać Bielsze Zęby

Możesz wybielić swój uśmiech, nie wydając wiele pieniędzy, jeżeli jesteś zdany dawaniu dobrych nawyków. Ten tekst zawiera dużo pomysłów, które ułatwią Ci skutecznie wybielić zęby.

Świeże cytryny mogą naturalnie wybielić zęby w zakładu. Weź kawałek skórki z cytryny i oczyszczaj nią o zęby każdego dnia. Skórki Lemon są bardziej oryginalnym sposobem wybierania zębów bez szkodliwych chemikaliów.

Twój dentysta lub kosmetyczka może oddać ci bielsze zęby w tylko kilku sesjach. Dentyści wiedzą więcej o procedurach wybielania zębów, jakich nie można kupić bez recepty.

Jeśli pijesz napoje gazowane, kawę, kawę lub napoje gazowane, naprzemiennie je wypij z pijąc wodą. Napoje te zabrudzą twoje zęby, gdy będziesz zwłaszcza je pić. Popijanie małej ilości wody podczas picia tych napojów pomoże zapobiec powstawaniu plam. Szczotkowanie zębów, jak tylko skończysz picie tych napojów, może pomóc zabezpieczyć zęby przed zabrudzeniem.

Metody wybielania działają tylko na Twoje własne zęby. Środki wybielające zęby nie będą oddziaływać na przestrzeniach sztucznych. Wypełnień, koron, koron i fornirów nie można wybielić za pomocą środka wybielającego. Twoje własne zęby zostaną rozjaśnione, ale kontrast z Twoimi sztucznymi powierzchniami może zrobić, że efekt będzie nudny.

Naturalnym środkiem na wybielenie zębów stanowi ich zachowanie. Kilka takich produktów; truskawki i truskawki. Możesz i użyć pomarańczowej skórki na powierzchni zębów, aby uzyskać bielszy uśmiech.

Miej małą szczoteczkę do zębów, którą możesz wykorzystać po zjedzeniu cukrów. Słodycze mogą przyklejać się do zębów również potrafią plamić zęby. Po bawieniu się słodyczami ważne jest, aby trochę czasu na mycie zębów przez chwilę czy dwie. Pasta do zębów nie jest korzystna, jeśli szorujesz zęby a daleko spłukujesz wodą.

Truskawki mogą swobodnie rozjaśnić zęby. Wykazano, że truskawki mają bardzo wydajny nacisk na twoje środki wybielające zęby. Pozwól, aby zmiażdżone jagody pozostały na zębach przynajmniej pięć minut przed płukaniem, aby otrzymać maksymalne wybielenie.

Przestań używać wszystkich produktów wybielających, gdyby masz doświadczenie, że jesteś zęby. Potrzebujesz rady od dentysty, ponieważ widać to sprawić uszkodzenie zębów. Chodź do dentysty, aby omówić wszystkie najlepsze opcje.

Wybielanie pasty do zębów stanowi jednym z najlżejszych zabiegów na bielsze zęby. implanty lubin Ta pasta do zębów jest głównie opracowana, aby usunąć plamy i tablicę za pomocą tarcia. Twoje zęby będą bledsze i popularniejsze po tym, jak plamy z czasem znikną.

Najlepszym sposobem uzyskania białych zębów jest szczotkowanie i szczotkowanie gdy właśnie możesz. Te linie spraw usuwają łączącą się na zębach płytkę nazębną oraz ją odbarwiają. Nabierz zwyczaju czyszczenia nici i mycia zębów po jedzeniu.

Gdy planujesz błyszczące białe zęby, twoje mieszkanie się poprawi. Nawet nie zdając sobie z ostatniego historii, jaśniejszy uśmiech może zainspirować Cię do prowadzenia, żartowania i śmiechu częściej, budując nasze życie prywatne. Weź z pomocy tutaj, aby rozpocząć dziś wybielanie zębów.